Giovvani Marradi

Müzik

İNDİRMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYINIZ .. !CLICK THE ALBUM TITLES TO DOWNLOAD .. ! YOUTUBE'dan DİNLEMELERİNİZ SIK SIK REKLAMLARLA KESİLECEKTİR.  KESİNTİSİZ DİNLEMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYARAK ONLINE DİSKTEN DİNLEMENİZİ ÖNERİRİM   

Giovanni Marradi Kimdir

Piyanist, besteci ve aranjör Giovanni , ünlü İtalyan trompetçi ve şef Alfredo Marradi'nin oğlu olarak doğdu; Giovanni Marradi adlı büyük dedesi de efsanevi bir şair ve besteci idi. Giovannibeş yaşında piyano çalmaya başladı ve üç yıl sonra Rus Konservatuarı'ndaki kompozisyon ve tekniği incelemek için gönderildi; takip eden yıllarda, her hafta on kadar yeni şarkı yazan, oldukça üretken bir besteci olarak ortaya çıktı. NewCastle Records kendi etiketini oluşturan, kendi haftalık televizyon dizisi Giovanni'nin Müzik Dünyası'na da ev sahipliği yaptı; kablonun QVC Ağı'ndaki sık sık görünmesi uluslararası görünürlükte büyük bir artış sağladı ve yalnızca 12 dakikalık bir sürede 100.000'den fazla albüm sattı. 1998'de Giovanni , Atlantic'i imzaladı ve ertesi yılın başlarında Destiny ile birlikte ilk defa çıktı . Klasik Geceler 1999 yazında piyasaya sürüldü, aynı yıl Noel Büyüsü tarafından izlendi. 

Pianist, composer and arranger Giovanni was born the son of the famed Italian trumpeter and conductor Alfredo Marradi; his great-grandfather, also named Giovanni Marradi, was a legendary poet and composer as well. Giovanni began playing piano at age five, and three years later was sent to study composition and technique at the Russian Conservatory; in the years to follow, he emerged as a remarkably prolific composer, often writing as many as ten new songs each week. Forming his own label, NewCastle Records, he also hosted his own weekly television series, Giovanni's World of Music; his frequent appearances on cable's QVC Network offered a major boost to his international visibility as well, and in one 12-minute stretch alone he sold over 100,000 albums. In 1998 Giovanni signed to Atlantic, making his label debut with Destiny early the following year. Classic Nights was released in the summer of 1999, trailed later that same year by The Magic of Christmas.

SOSYAL PAYLAŞIMLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
SOSYAL AĞLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon