Gökhan Keser

Müzik

İNDİRMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYINIZ .. !CLICK THE ALBUM TITLES TO DOWNLOAD .. ! YOUTUBE'dan DİNLEMELERİNİZ SIK SIK REKLAMLARLA KESİLECEKTİR.  KESİNTİSİZ DİNLEMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYARAK ONLINE DİSKTEN DİNLEMENİZİ ÖNERİRİM   

Gökhan Keser Kimdir

Gökhan Keser
Gökhan Keser

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Aslen Rize'nin Pazar ilçesinden gelen bir ailedendir. "Ekol Drama Sanat Evi"nde Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi, Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen gibi müzisyenlerden şan eğitimi gördü.

Gökhan Keser, Mr Model 2004 yarışması sonucunda Ege Kralı unvanını aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında Türkiye ikincisi, Türkiye'yi temsil ederek Dünya üçüncüsü seçildi. Bu dönemde Ekol Drama ve Sanat Evi bünyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

2007 yılında müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ağırlık verdi. 2008'de Zerrin Özer'in "Ömür Geçiyor" albümünün vokallerinde de bulundu. 2008 yılında "Hepsi" grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil'in yaptığı "Kayıp Çocuklar Cenneti" isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Tanıtımları yapılan bu film yapımcılardan kaynaklanan nedenlerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.

Uzun zaman sahnede Sıla'ya vokalist olarak eşlik etti. Sıla'nın "İnşallah" ve "Kafa" video kliplerinde de bulunan Gökhan Keser sanatçının 3. Albümü "Konuşmadığımız Şeyler Var"ın vokallerinde de bulundu.

2011 yılının Nisan ayında "Sıla" ile düet yaptığı; sözleri Sıla Gençoğlu, müziği ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı "Hadi Ordan" adlı single'ını 2012'de çıkardı. 2. Albümü ise Hiç Vaktim Yok adı ile 2014 yılında çıktı. Survivor adlı yarışma programında yarıştı, yarışmanın 2.si oldu.

Filmleri

  • 2006 - 2009 - Selena (dizi)
  • 2008 - Kayıp Çocuklar Cenneti (sinema)
Gökhan Keser
Gökhan Keser
SOSYAL PAYLAŞIMLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
SOSYAL AĞLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon