Kibariye

Müzik

İNDİRMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYINIZ .. !CLICK THE ALBUM TITLES TO DOWNLOAD .. ! YOUTUBE'dan DİNLEMELERİNİZ SIK SIK REKLAMLARLA KESİLECEKTİR.  KESİNTİSİZ DİNLEMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYARAK ONLINE DİSKTEN DİNLEMENİZİ ÖNERİRİM   

Albümler 

Ağlarım

Kibariye Kimdir

1980 yıllarında İzmir sahnelerinde çalışmaya devam eden Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı'na gelen tüm sanatçıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu sanatçılar arasında Muzaffer Özpınar da bulunmaktadır. Aynı yıl içinde o dönemin ünlü bestekarı ve sanatçısı, Kibariye'yi İstanbul'da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz'e anlatmıştır ve onun sesini dinletmek istemiştir. Gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilen Kibariye, daha sonra Stardust gazinosunda sahne almaya başlamıştır. İstanbul'a gelmesi ile birlikte yaşamı tamamen değişmeye başlamıştır.

Kibariye samimiyeti ve doğallığı ile birlikte İstanbul'da tüm medyanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. 1981 yılında TRT'den bir yılbaşı gecesi için teklif gelmiştir. Bu teklifi değerlendiren Kibariye için, hayatı tamamen değişmiştir. 1982 yılında ise ilk kez bir kez sinema filminde rol almıştır. Daha sonrasında bestecisi Cengiz Özşeker'in olduğu "Kimbilir" şarkısı ile büyük çıkış yakalamıştır. 1981 yılından 1990 yılına kadar geçen 9 yıllık bir süre içerisinde toplamda 21 albüm yapmayı başarmıştır.

İlk show programı "Darısı Başınıza" isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6′ da canlı yayınlara başlamıştır. Daha sonra "Eğlen Coş İşte Kiboş" isimli televizyon programı ile devam etmiştir.Bu programların ardından "Kibariye Show" ve TGRT'de yer almıştır. Ardından 2011 yılında Kanaltürk'de "Kibariye" isimli programa başlamıştır. "Oryantal Star" isimli yarışmada ise jürilik yapmıştır.

Kibariye ilk evliliğini 21 Aralık 1979 yılında şoförü Tünay Ürek ile birlikte yapmıştır. Aldatması gerekçesi ile 1996 yılında boşanmıştır. 1999 yılında ise Ali Küçükbalçık ile ikinci evliliğini yapmıştır. İkinci evliliğinden 2000 yılında doğan "Birgül" adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

SOSYAL PAYLAŞIMLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
SOSYAL AĞLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon