Oscar Harris

Müzik

İNDİRMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYINIZ .. !CLICK THE ALBUM TITLES TO DOWNLOAD .. ! YOUTUBE'dan DİNLEMELERİNİZ SIK SIK REKLAMLARLA KESİLECEKTİR.  KESİNTİSİZ DİNLEMEK İÇİN ALBÜM BAŞLIKLARINI TIKLAYARAK ONLINE DİSKTEN DİNLEMENİZİ ÖNERİRİM   

Albümler 

Single'lar 

Oscar Harris Kimdir

Oscar Harris ( Albina, Surinam , 30 Kasım 1943) Hollanda'da yaşayan Surinam doğumlu bir müzisyendir . 1970 ve 1980'lerde Hollanda'nın en tanınmış Surinam müzisyenleri arasındaydı.

Harris , 1963'te mimarlık okumak için Amsterdam'a taşındı ve 1965'te Amsterdam'daki öğrenci toplantılarında oynayarak tanınan on kişilik bir vokal ve enstrümantal grup olan Oscar Harris ve The Twinkle Stars'ı kurdu.  1968 yılında grup sanatçı kadrosuna imzalanan Omega Rekorlar 1971'de Güney Amerika'nın bir tur ile ve Mavi Fil

1974'te Harris , 1988'e kadar bir dizi hit single başlatarak tek " Alta Gracia " ile solo gitti . Endonezya'da "Sandy" ve "Oh Tuhan" da dahil olmak üzere bazı hitler kaydetti .

2015 yılında en usta bir derleme-cd piyasaya Sranan Gowtu -Serisi ( Surinam Altın ağırlıklı 1970'lerden itibaren, Surinam sanatçılara ayrılmış).

SOSYAL PAYLAŞIMLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
SOSYAL AĞLAR
Icon Icon Icon Icon Icon Icon